www

Dlaczego warto mieć stronę WWW?

Uważam, że każda firma, nawet najmniejsza, nawet jednoosobowa działalność gospodarcza powinna mieć własną stronę internetową. Poniżej w kilku zdaniach opiszę dlaczego.

Otóż własna strona WWW jest łatwą do kontrolowania (mamy bezpośredni wpływ na nią) i bardzo tanią formą reklamy. Mogą teraz pojawić się głosy oburzenia: “Jak to tanią?”. Właśnie tak – nawet jeśli jednorazowo wydamy kilkaset złotych (czy kilka tysięcy, jeśli zdecydujemy się na bardzo rozbudowaną stronę) to nadal jest to wydatek jednorazowy. Dalsze utrzymanie własnej strony to koszt minimalny i można zamknąć się w kilkudziesięciu złotych rocznie.

Za pomocą własnej strony internetowej możemy bardzo skutecznie komunikować się ze swoimi Klientami. Zamieszczać informacje o promocjach, ofertach specjalnych, czy po prostu szczegółowo opisać naszą standardową ofertę. Możemy też pochwalić się dotychczasowymi osiągnięciami, zamieścić zdjęcia realizacji. Możliwości wykorzystania własnej strony do reklamy są nieograniczone.

Jest to istotna przewaga nad profilami w mediach społecznościowych, gdzie jesteśmy ograniczeni możliwościami i regulaminem danego portalu.

Dlatego warto mieć własną stronę internetową.

Zdjęcie autorstwa Miguel Á. Padriñán z Pexels