Parking przy lotnisku Chopina w Warszawie

Wybierając się na wakacje lub w podróż służbową z lotniska Okęcie w Warszawie warto zdecydowanie wcześniej zadbać o dobry parking dla naszego samochodu. Warto wybrać ofertę dzięki której będziemy mogli beztrosko podróżować bez konieczności zamartwiania się o pozostawiony pojazd. Jednym z parkingów wartych polecenia jest parking ParkujLec.pl.

Doświadczony i dobrze zorganizowany personel gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania. Teren parkingu Parkuj Leć jest w całości ogrodzony oraz objęty systemem monitoringu. Ponadto oczywiście jest to parking dozorowany przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Wartym podkreślenia atutem są warunki w których pozostawiamy samochód – teren parkingu jest utwardzony, więc nie pozostawiamy samochodu na trawie lub w błocie. Ponadto parking posiada ubezpieczenie w PZU. Na parkingu przyjmowane są nie tylko auta osobowe ale także busy i autokary.

Parking Parkuj Leć znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji – przy ul. Pogranicznej 11, przy obwodnicy Warszawy i zaledwie kilka minut od lotniska Okęcie. Klienci transportowani są na lotnisko przy wykorzystaniu komfortowych busów.

W celu rezerwacji lub odpowiedzi na jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 516 009 156 lub za pośrednictwem strony internetowej parkujlec.pl.